Turn on more accessible mode Skip to main content
SRA-Algemeen Home SRA-Home
Lidmaatschap
Kantoren
Carrière
Cursussen
Producten/diensten
Mkb-info
Persberichten
Contact
DigiNotar
Home
Contact
Copyright en disclaimer
Sitemap
SRA > Algemeen > Persberichten > 2007 > Pages > Nieuwe-baan-als-accountant-of-fiscalist-Dan-kun-je-meteen-starten-met-2-weken-betaald-verlof.aspx  

Nieuwe baan als accountant of fiscalist? Dan kun je meteen starten met 2 weken betaald verlof! 

1 november 2007

SRA, netwerk van 370 zelfstandige accountantskantoren met 900 vestigingen door heel Nederland die zich richten op financiële dienstverlening aan het MKB, start een nieuwe, unieke arbeidsmarktcampagne: nieuwe medewerkers krijgen bij aanvang van hun nieuwe baan direct twee weken startverlof. SRA geeft hiermee daadwerkelijke invulling aan haar visie op werken waarin de balans tussen werk en privé centraal staat.

De SRA-Campagne ‘Omhoog met je carrière’ verwoordt datgene waarvoor de SRA-Kantoren staan: vrijheid en variatie in je werk. Daarmee hebben de SRA-Kantoren een unieke positie in de markt. Een SRA-Kantoor biedt medewerkers hetzelfde dat een groot kantoor te bieden heeft, zonder dat dit ten koste gaat van de betrokkenheid, persoonlijke sfeer, variatie in het werk en in cliënten en vrije tijd. En om dit meteen te kunnen bewijzen, biedt SRA nieuwe medewerkers die via bemiddeling van SRA-Personeelsdiensten bij een SRA-Kantoor gaan werken, twee weken startverlof aan.

Op de site www.sra.nl/omhoog is naast een vacaturebank ook meer informatie te vinden over de visie van SRA, carrièremogelijkheden, -adviezen en testen. De campagne wordt uitgezet via advertenties, banners, bijsluiters en evenementen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met

Saskia Danse
Projectmanager pers & public affairs;
T 030 656 6060 of
M 06 344 91 000

of met

Theo Reuters
Hoofd Personeelsdiensten
T 030  656 6060 of
M 06 301 23 964.