Sla menu over
Kwaliteit die verbindt

Dossier Box 3

In dit dossier box 3 vindt u informatie over het rechtsherstel box 3 voor de jaren 2017 tot en met 2022, de massaalbezwaarplusprocedure voor zogenoemde niet-bezwaarmakers, de Overbruggingswet box 3 voor de jaren vanaf 2023 en de box 3-heffing heffing op basis van het Wetsvoorstel werkelijk rendement box 3 gepland vanaf op zijn vroegst het jaar 2028. Daarnaast treft u een handig Stroomschema Box 3 aan en informatie over cursussen en bijeenkomsten.

Bijeenkomst

Cursus Box 3 in beweging: Heeft u het overzicht nog?

Tijdens deze cursus geeft Mr. Eric van Uunen u een helder overzicht van de drie systemen: de vermogensmix, het rechtsherstel en de tegenbewijsregeling. Ontdek wanneer het forfaitaire stelsel voordelig is en wanneer belastingheffing over het werkelijke rendement beter uitpakt.

Meer informatie / inschrijven
Overleg

Handig: Stroomschema Box 3

SRA-lid Moore MKW heeft een Stroomschema Box 3 ter beschikking gesteld aan SRA. Dit stroomschema kan als hulpmiddel dienen bij de beoordeling van de acties die een belastingplichtige met box 3 inkomen kan ondernemen.

Naar het Stroomschema Box 3
Overleg

Cursus Fiscale kansen voor de DGA in box 3

Ontdek hoe u fiscale voordelen benut bij beleggen, vastgoedoverdracht en het optimaliseren van vermogen in box 2 of box 3. Adviseer uw klant doelgericht en bespaar belasting, nu en in de toekomst! Meerdere cursusdata!

Meer informatie / inschrijven